Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Share | 

Wolfchica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
wolfchica

Broj poruka : 515
Godina : 31
Datum upisa : 15.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 12:07 am

zar nije bolji Arrow jubav palacanje

skysthelimit

Broj poruka : 427

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 12:25 am

Jeste, moram priznati...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Goldsmith

Broj poruka : 46
Datum upisa : 20.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 12:52 am

alo Robrete uaa brisi sa zzz idi malo vodi love zdravije je gde god se okrenem tu si cool
Nazad na vrh Ići dole
kokica

Broj poruka : 247
Godina : 38

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 1:33 am

Vuki odlicne su fotkice Wink
Nazad na vrh Ići dole
skysthelimit

Broj poruka : 427

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 1:39 am

Wolfie se iskupila za to sto je nije bilo pola dana... Oprosteno ti je Smile
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 8:42 am

Hvala Koki Laughing Bice ih jos, nadam se hah
Sky, dugo sam tako sedela i razmisljala.. Kako da se iskupim? I padne mi na pamet - slikacu se, tako da onaj nas Brad nista nece moci da kaze hahaha Razz
Gold, kako da vodi love kad me nema? Hehehehe

~Tia~

Broj poruka : 163
Datum upisa : 16.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 8:55 am

Super slike vucice... I jos si i najmladja..... Pa stvarno!!!! No

lol!
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Uto Avg 21, 2007 9:20 am

Hvala Tia Embarassed
I ja sam mislila da sam najmladja ali pogresih.. Neutral Tj bila sam neko kratko vreme Laughing Eh, tako je to - svako ima svojih pet minuta hahahah

wolfchica

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Čet Okt 04, 2007 3:42 pm

ZA POJEDINCE - MOJE OCI NISU ZELENE NEGO PLAVO - SIVO - ZELENE! DRUGA STVAR, TI (PRONACICES SE SAM) NISI NI UZINA JEDNOJ VUCICI!
TRECA STVAR POSTOJE DVA TATTOO-A, PA MOZES DA BIRAS DA LI CE DA TE RITNE KONJ ILI ISKASAPI VUCICA!!!
VELIKI POZDRAV PRAZNOGLAVCE!
EH,DA MOJA DONA, ILI KAKO JE TI ZOVES DZUKELA, VISE VREDI OD SVIH VAS ZAJEDNO (ZNAS I SAM NA KOGA MISLIM). TI NI NE ZNAS STA JE LJUBAV PREMA PSIMA, SAMO TI JE ZINULO DUPE ZA IZLOZBAMA. ZATO POKRIJ SE USIMA I CUTI KOGA BOLI ... ZA IZLOZBE, NAGRADE I OSTALA SRANJA, JA DRZIM PSE IZ LJUBAVI A NE IZ KORISTI!!!

Majstor svih zanata

Broj poruka : 9
Datum upisa : 04.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Čet Okt 04, 2007 8:41 pm

wolfchica ::
ZA POJEDINCE - MOJE OCI NISU ZELENE NEGO PLAVO - SIVO - ZELENE! DRUGA STVAR, TI (PRONACICES SE SAM) NISI NI UZINA JEDNOJ VUCICI!
TRECA STVAR POSTOJE DVA TATTOO-A, PA MOZES DA BIRAS DA LI CE DA TE RITNE KONJ ILI ISKASAPI VUCICA!!!
EH,DA MOJA DONA, ILI KAKO JE TI ZOVES DZUKELA, VISE VREDI OD SVIH VAS ZAJEDNO (ZNAS I SAM NA KOGA MISLIM). TI NI NE ZNAS STA JE LJUBAV PREMA PSIMA, SAMO TI JE ZINULO DUPE ZA IZLOZBAMA. ZATO POKRIJ SE USIMA I CUTI KOGA BOLI ... ZA IZLOZBE, NAGRADE I OSTALA SRANJA, JA DRZIM PSE IZ LJUBAVI A NE IZ KORISTI!!!

Mozda bi pokvarila stomak sa mnom. Sto se nerviras, to je bio samo test karaktera. I prosla si. Ako nijesi primijetila, mene su odavno prosle te djecje bolesti sa izlozbama. Ja zlato moje, iskezenih bijelih ocnjaka sa ocima plavo-sivo-zelenim ne zivim od pasa nego za njih. Zato ti i nudim na poklon pravog staforda. Ne rezi i ne ujedaj ruku pruzenu u miru.
Nazad na vrh Ići dole
wolfchica

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Pet Okt 05, 2007 8:44 am

Majstor svih zanata ::
wolfchica ::

Mozda bi pokvarila stomak sa mnom. Sto se nerviras, to je bio samo test karaktera. I prosla si. Ako nijesi primijetila, mene su odavno prosle te djecje bolesti sa izlozbama. Ja zlato moje, iskezenih bijelih ocnjaka sa ocima plavo-sivo-zelenim ne zivim od pasa nego za njih. Zato ti i nudim na poklon pravog staforda. Ne rezi i ne ujedaj ruku pruzenu u miru.

Da ti, majstore, zivis za njih ne bi ti bilo najbitnije da bude rasan pas Wink Donu i Emu ne bih menjala ni za najveceg sampiona (valjda to mozes shvatiti)!! Kome se ne svidjaju moji psi ne svidjam mu se ni ja, tako da.. Lep i ugodan dan i zelim..
Sto se tice Robija, dva puta razmisli pre nego nesto napises, to ti je moj savet..

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Wolfchica   Danas u 3:12 am

Nazad na vrh Ići dole

Wolfchica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pseci park :: Druzenje :: Upoznavanje-
Skoči na: