Pseci park

Ovo je park u kojem mozete prosetati svog psa i popricati sa drugim setacima o bilo kojoj temi, od ishrane pasa do razmaka izmedju zeleznickih shina. Uzivajte u druzenju!

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Share | 

alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
kristijan

Broj poruka : 30
Godina : 29
Datum upisa : 18.08.2007

PočaljiNaslov: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   Pon Avg 20, 2007 12:07 am

uff,sto kazete na to?pa ja da obolim od te alergije ili astme ja bi se propucao!!!jel ima neko iskustava s time?kako izdrzavate?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
skysthelimit

Broj poruka : 427
Datum upisa : 15.08.2007

PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   Pon Avg 20, 2007 12:09 am

Uzas, da poludish... Srecom, nemam tih problema i stvarno ne znam sta bi se desilo da ih dobijem... Ne smem ni razmisljati o tome
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
wolfchica

Broj poruka : 515
Godina : 31
Datum upisa : 15.08.2007

PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   Pon Avg 20, 2007 12:13 am

Sva sreca pa nemam ni ja alergiju, ali znam jedan slucaj - jedan klinac je imao alergiju na psecu dlaku, ali je drzao psa. Vremenom se i ta alergija izgubila Laughing Sad nema nikakvih problema sto se toga tice

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee   Danas u 5:17 pm

Nazad na vrh Ići dole

alergija na zivotinje!!!!!!neeeeeeeeeeee
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alergija na zivotinje ...
» Alergija na buve...
» PAS I MACKA - najbolji prijatelji
» Pas i put preko granice